UAB „Kurantas“ veiklos specializacija – buitinis bei pramoninis cheminis vandens paruošimas Lietuvoje ir už jos ribų. Siūlome visas reikalingas paslaugas: problemų identifikavimą, sprendimą, produktų parinkimą, pristatymą ir konsultacinę techninę informaciją. Už mūsų – daugiametė specializuota patirtis bei dideli energijos ištekliai, kuriuos skiriame savo klientų naudai.

Vizija – tapti lyderiu buitiniame bei pramoniniame vandens cheminiame apdirbime bei siekti abipusiai naudingo ir malonaus bendradarbiavimo. Pasitelkus naujausias technologijas, profesionalumą bei glaudžiai komunikuojant su įvairių pramonės sričių įmonėmis, užtikrinti efektyvų ir greitą problemų sprendimą.

Misija – švarus ir tyras vanduo visiems Jūsų poreikiams. Plėtodami savo verslą siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, kuris remtųsi pasitikėjimu.

Vertybės – dėmesys klientui, atsakomybė, kompetencija ir nuolatinis tobulėjimas. Įmonės  darbuotojai, kuriantys bendrovės vertę, kokybės užtikrinimas, siekis pirmauti.

UAB “Kurantas” įdiegta ISO 9001 : 2015 kokybės sistema, įrodymas, kad įmonės darbas atitinka tarptautinius standartus. Taip pat įteiktas CreditInfo sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2013“, pažymintis aukštą įmonės mokumo reitingą.

UAB “Kurantas” prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, viešai patvirtindama savo įsipareigojimą laikytis memorandumo principų euro įvedimo Lietuvoje metu ir kainas perskaičiuoti sąžiningai.